O czasopiśmie

Dlaczego warto prenumerować czasopismo?

Logistyka to sieć powiązań, w których każdy pojedynczy element odgrywa bardzo ważną rolę. Spójne i przemyślane zarządzanie procesami pozwala na optymalizację wszelkich kosztów i szybsze pomnażanie zysków. Od 2000 r. na rynku wydawniczym – przez ten czas niezmiennie wsłuchujemy się puls polskiego rynku TSL i dobrze rozumiemy, jak się zmienia.

Logistyka a Jakość to dwumiesięcznik menedżerów łańcucha dostaw. W każdym wydaniu w Temacie numeru znajdziecie Państwo obszerną analizę konkretnego tematu bądź problemu związanego z zarządzaniem łańcuchem dostaw przygotowaną przy wsparciu ekspertów rynkowych i naukowych oraz praktyków. Piszemy o aktualnych tendencjach i kierunkach zmian, bo naszym celem jest wybieganie w przyszłość i badanie, jakie czynniki będą rządzić logistyka za 5, 10, 20 lat. Dotyczy to zarówno poszczególnych obszarów rynku TSL, jak i rozwiązań organizacyjnych, technologicznych i technicznych z zakresu produkcji, dystrybucji i magazynowania. Podpowiadamy także, jak rozwiązać bieżące problemy związane z obniżaniem kosztów w zarządzaniu łańcuchem dostaw, inwestycjami – zakupem wózków widłowych, floty ciężarowej, regałów magazynowych, budową hali produkcyjnej bądź magazynowej. W czasopiśmie jest także miejsce na zagadnienia związane z zarządzaniem zespołem, ponieważ praca menedżera łańcucha dostaw to pole nieustającego rozwijania kompetencji – własnych i współpracowników.

Ponadto, w każdym numerze: najciekawsze nowości produktowe, zmiany organizacyjne, relacje inwestorskie zebrane z rynku i zaserwowane w postaci krótkich informacji.

Magdalena Libiszewska
Redaktor Naczelna
Logistyka a Jakość

 
W najnowszym numerze czasopisma
Logistyka a Jakość 5/2017
Wrzesień 2017
 
 

Spis treści

Rynek
STR 6. Rynek
Ten serwis używa plików cookies zgodnie z Polityką Cookies. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza jej akceptację.